<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=295310551269693&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Dietetyk Kliniczny Sylwia Rutkowska

Poradnia DOBRY DIETETYK℠

Prowadzę Gabinet Dietetyczny, który należy do renomowanej sieci poradni żywieniowych w Polsce. Moje placówki znajdują się we Wrocławiu, Nysie oraz Dzierżoniowie .

Możesz mieć pewność, że w mojej Poradni znajdziesz profesjonalną pomoc, a Twoje zalecenia żywieniowe będą oparte zarówno na moim doświadczeniu zawodowym jak i najnowszej wiedzy według Evidence Based Medicine , czyli medycynie opartej na dowodach naukowych.


KAŻDY Z NAS JEST INNY

Każdy program dietetyczny, który opracowuję jest indywidualnie dopasowany do aktualnego stanu zdrowia, potrzeb oraz oczekiwań pacjenta.

Tworzenie zaleceń opieram na wywiadzie ogólnolekarskim i żywieniowym, aktualnych wynikach badań laboratoryjnych, składzie ciała oraz poziomie aktywności fizycznej.

Dla mnie ważne są Twoje upodobania smakowe i zdolności kulinarne.

Tak holistyczne podejście pozwala mi dobrać zdrową dietę, która na trwałe ukształtuje prawidłowe nawyki żywieniowe i zmieni Twój stosunek do jedzenia.

Pomogę Ci też ustalić osiągalny cel i poprawić Twój stan zdrowia. Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie.


INTERDYSCYPLINARNE PODEJŚCIE i STAŁY ROZWÓJ

Bardzo istotnym elementem w mojej codziennej praktyce jest współpraca z lekarzami i specjalistami z innych dziedzin okołomedycznych.

Wiedza i doświadczenie tych ekspertów pomaga w rozwiązywaniu wielopłaszczyznowych problemów, które niejednokrotnie dotykają pacjentów mojej Poradni.

Dietetyka to ciągle rozwijająca się dziedzina. Dlatego, uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i specjalistycznych kursach to część mojej pracy, by lepiej i skuteczniej pomagać swoim pacjentom.


WSPARCIE INNYCH DIETETYKÓW

Dietetycy naszej sieci są na co dzień w stałym kontakcie. Dzięki takiej możliwości korzystamy ze swoich doświadczeń zawodowych, wspieramy się i wymieniamy wartościowymi wskazówkami.

Wszystkie te działania pomagają mi lepiej wspierać pacjentów w czasie terapii dietetycznej.


DIETA SZYTA NA MIARĘ

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom informatycznym otrzymasz mnóstwo wiedzy na temat Twojej obecnej diety, ewentualnych błędów żywieniowych oraz analizy składu ciała.

Cały program żywieniowy jest przygotowany tak, by w prosty sposób przygotować Cię do zmiany Twojego sposobu odżywiania - oprócz jadłospisu, wskazówek kulinarnych, listy zakupów możesz też liczyć na porady oraz informację, które pomogą Ci poprawić Twoje zdrowie i osiągnąć cel.

POKAŻ