Sylwia Rutkowska

Dlaczego warto?

Dietetyk Kliniczny Sylwia Rutkowska

Poradnia DOBRY DIETETYK℠

Prowadzę Gabinet Dietetyczny, który należy do sieci poradni żywieniowych w Polsce. Moje placówki znajdują się we Wrocławiu, Nysie oraz Dzierżoniowie .

W mojej Poradni znajdziesz profesjonalną pomoc, a Twoje zalecenia żywieniowe będą oparte zarówno na moim doświadczeniu zawodowym jak i najnowszej wiedzy według Evidence Based Medicine , czyli medycynie opartej na dowodach naukowych.


KAŻDY Z NAS JEST INNY

Każdy program dietetyczny jest indywidualnie dopasowany do aktualnego stanu zdrowia, potrzeb oraz oczekiwań pacjenta.

Tworzenie zaleceń opieram na wywiadzie ogólnolekarskim i żywieniowym, aktualnych wynikach badań laboratoryjnych oraz celu pacjenta.

Dla mnie ważne są Twoje upodobania smakowe i zdolności kulinarne.

Tak holistyczne podejście pozwala mi dobrać zdrową dietę, która na trwałe ukształtuje prawidłowe nawyki żywieniowe i zmieni Twój stosunek do jedzenia.

Pomogę Ci też ustalić osiągalny cel i poprawić Twój stan zdrowia. Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie.


INTERDYSCYPLINARNE PODEJŚCIE

Współpraca z lekarzami oraz innymi specjalistami to jedna z podstaw holistycznego podejścia do opieki nad pacjentem.

Dietetyka to rozwijająca się dziedzina. Szkolenia, konferencje oraz specjalistyczne kursy to część mojej pracy, by skuteczniej pomagać pacjentom.


WSPARCIE INNYCH DIETETYKÓW

Dzięki możliwości kontaktu z innymi dietetykami mam okazję na bieżąco wymieniać się wartościowymi wskazówkami i strategiami, które mogą lepiej pomagać pacjentom.


DIETA SZYTA NA MIARĘ

Program żywieniowy jest przygotowany w prosty sposób by przygotować Cię do zmiany Twojego sposobu odżywiania - oprócz indywidualnej diety z listą zakupów otrzymasz także wskazówki oraz porady, które pomogą Ci poprawić Twoje zdrowie i osiągnąć cel.

POKAŻ